درباره ما

image image

کنار شما هستیم

شرکت فنی و مهندسی یاس صنعت بوشهر با هدف انجام برنامه نویسی صنعتی و اداری و همچنین مهندسی معکوس در جهت خودکفایی ، و کاهش هزینه های صنایع ملی از جمله صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، سیمان ، کشتی سازی در شاخه های کامپیوتر ، برق و الکترونیک پا به عرصه ی حضور گذاشته و توانسته است گام های موثری را در جهت خدمت به صنایع ذکر شده بردارد ..

تاریخ ما

شرکت فنی و مهندسی یاس صنعت بوشهر (سهامی خاص) به شماره ثبت 2230 فعالیت خود را در سال 1393 به صورت رسمی آغاز نمود

ماموریت ما

ما در تلاش هستیم تا با ارائه راهکارهای مناسب فعالیت و کسب و کار شما را رونق دهیم

ما کی هستیم

ما با داشتن نیرو های توانمند و خلاق و مهندسین جوان و با انگیزه در تیم های مختلف الکترونیک و برنامه نویسی در کنار شما هستیم.

image
image
image
image
image
image
image
image

ما راه حل حرفه ای ارائه می دهیم

بخشی از حوزه های کاری شرکت فنی و مهندسی یاس صنعت بوشهر

برنامه نویسی و ارایه ی راهکارهای صنعتی

در صنعت همواره دغدغه های متعددی برای صنعتگران وجود دارد که حل و بررسی آن نیازمند تخصص و تجربه مکفی در صنعت مورد نظر است. ما با ارائه راهکارهای صنعتی در حوزه های مختلف توانسته است گامی نو در جهت خدمت به تولید ملی و حمایت از صنعتگران بردارد.

برنامه نویسی سیستم های اتوماسیون صنعتی

در هر صنعتي اتوماسيون سبب بهبود توليد مي گردد كه اين بهبود هم در كميت وميزان توليد موثر است و هم در كيفيت محصولات.هدف از اتوماسيون اين است كه بخشي از وظايف انسان در صنعت به تجهيزات خودكار واگذار گردد.

تامین نرم افزار های حوزه ی اتوماسیون صنعتی

ما کیفیت و ارائه خدمات به مشتریان را رمز اصلی موفقیت و ماندگاری خود می دانیم و در انتخاب شرکای تجاری خود نهایت دقت را به خرج داده و این امر سبب گردیده است تا بتوانیم به عنوان یکی از تامین کنندگان نرم افزار های اتوماسیون صنعتی باشیم.

مهندسی معکوس و انجام خدمات تعمیرات دستگاه ها و بردهای صنعتی

خدمات ما را تجربه کنید، تا بدون دغدغه محصولی با کیفیت و به صرفه به دستتان برسد. بومی سازی و مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

مهندسین برنامه نویسی

تیم برنامه نویسی ما تیمی متشکل از طراحان و برنامه نویسان متعهد است که دورهم جمع شده ایم تا با همکاری یکدیگر بهترین خدمات را در حوزه های طراحی و برنامه نویسی وبسایت،اپلیکیشن های تحت ویندوز دراختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

متخصصان فناوری

نظر به جایگاه ویژه پژوهش و نوآوری در فعالیت‌های این شرکت، این مجموعه در طی این چند سال فعالیت خود با شناسایی، جذب و سازماندهی تیم‌های مختلفی از متخصصان فناوری اطلاعات کشور، موفق به طراحی و اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های فناورانه متعددی در سطح ملی گردیده است.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

لیست برخی از مشتریان ما

در زیر لیست شرکت هایی که مشتریان ما هستند و یا در حال انعقاد قرارداد جهت همکاری هستیم آورده شده است.