ارائه راه کارهای صنعتی و اداری

شرکت فنی و مهندسی یاس صنعت بوشهر با هدف انجام برنامه نویسی صنعتی و اداری و همچنین مهندسی معکوس در جهت خودکفایی ، و کاهش هزینه های صنایع ملی از جمله صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، سیمان ، کشتی سازی در شاخه های کامپیوتر ، برق و الکترونیک پا به عرصه ی حضور گذاشته و توانسته است گام های موثری را در جهت خدمت به صنایع ذکر شده بردارد .

image image

اعزام تیم های مجرب در محل کار

شما نیازتان را از طریق منوی تماس با ما در میان بگذارید. تیم ما در اسرع وقت در محل حاضر شده و ضمن ارزیابی و تجزیه و تحلیل با ارائه راهکار مناسب نیاز شما را برطرف می کند.

اطلاعات بیشتر
image
image
image
image
image
image
image
image

ما راه حل حرفه ای ارائه می دهیم

بخشی از حوزه های کاری شرکت فنی و مهندسی یاس صنعت بوشهر

برنامه نویسی و ارایه ی راهکارهای صنعتی

در صنعت همواره دغدغه های متعددی برای صنعتگران وجود دارد که حل و بررسی آن نیازمند تخصص و تجربه کافی در صنعت مورد نظر است. ما با ارائه راهکارهای صنعتی در حوزه های مختلف توانسته ایم گامی نو در جهت خدمت به تولید ملی و حمایت از صنعتگران برداریم.

برنامه نویسی سیستم های اتوماسیون صنعتی

در هر صنعتي اتوماسيون سبب بهبود توليد مي گردد كه اين بهبود هم در كميت و ميزان توليد موثر است و هم در كيفيت محصولات.هدف از اتوماسيون اين است كه بخشي از وظايف انسان در صنعت به تجهيزات خودكار واگذار گردد.

تامین نرم افزار های حوزه ی اتوماسیون صنعتی

ما کیفیت و ارائه خدمات به مشتریان را رمز اصلی موفقیت و ماندگاری خود می دانیم و در انتخاب شرکای تجاری خود نهایت دقت را به خرج داده و این امر سبب گردیده است تا بتوانیم به عنوان یکی از تامین کنندگان نرم افزار های اتوماسیون صنعتی باشیم.

مهندسی معکوس و انجام خدمات تعمیرات دستگاه ها و بردهای صنعتی

خدمات ما را تجربه کنید، تا بدون دغدغه محصولی با کیفیت و به صرفه به دستتان برسد. بومی سازی و مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی تخصص ماست

مهندسین برنامه نویسی

تیم برنامه نویسی ما تیمی متشکل از طراحان و برنامه نویسان متعهد است که دورهم جمع شده ایم تا با همکاری یکدیگر بهترین خدمات را در حوزه های طراحی و برنامه نویسی وب سایت،اپلیکیشن های دسکتاپ و موبایل دراختیار شما عزیزان قرار دهیم.

متخصصان فناوری

نظر به جایگاه ویژه پژوهش و نوآوری در فعالیت‌های این شرکت، این مجموعه در طی این چند سال فعالیت خود با شناسایی، جذب و سازماندهی تیم‌های مختلفی از متخصصان فناوری اطلاعات کشور، موفق به طراحی و اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های فناورانه متعددی در سطح ملی گردیده است.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

آخرین حضور ما در نمایشگاه های داخلی و بین المللی را بررسی کنید

شرکت‌های دانش‌ بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت نفت صبح یکشنبه، ٢٧ بهمن‌ماه با حضور وزیران نفت و علوم، تحقیقات و فناوری در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت کار خود را آغاز کردند و عصر روز سه‌شنبه، ۲۹ بهمن‌ماه به‌کار خود پایان داد. شرکت فنی و مهندسی یاس صنعت بوشهر به عنوان یکی از شرکت های استارتاپی فعال در حوزه های نفت ، گاز و پتروشیمی و همچنین صنایع سیمان و کشتیرانی و ... در این نمایشگاه با داشتن غرفه اختصاصی حضور فعال داشته است. تصاویر و فیلم های مربوطه و همچنین تصاویر مربوط به حضور ما در نمایشگاه امنیت در بهمن ماه سال 1398 در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

مشاهده کنید
image

لیست برخی از مشتریان ما

در زیر لیست شرکت هایی که مشتریان ما هستند و یا در حال انعقاد قرارداد جهت همکاری هستیم آورده شده است.

-->

محصولات ما

در زیر می توانید لیست برخی از محصولات ما را مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرد .

image

نرم افزار جامع حراست جوشن

قابل استفاده در حراست تمام شرکت ها ، نها ها ، سازمان ها و ادارت.

ادامه خواندن
image

نرم افزار آمایش هوشمند مواد در صنعت سیمان

قابل استفاده در شرکت های سیمان سراسر کشور.

ادامه خواندن
image

مهندسی معکوس بردهای صنعتی

مهندسی معکوس روی دستگاه های تحریمی ،تعمیر و احیای قلب سیستم فیلتراسیون کارخانجات سیمان کامپیوتر صنعتی Elex prometos.

ادامه خواندن
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

خبرنامه ما

در خبر نامه ما عضو شوید.