خدمات

ما راه حل حرفه ای ارائه می دهیم

بخشی از حوزه های کاری شرکت فنی و مهندسی یاس صنعت بوشهر

برنامه نویسی و ارایه ی راهکارهای صنعتی

در صنعت همواره دغدغه های متعددی برای صنعتگران وجود دارد که حل و بررسی آن نیازمند تخصص و تجربه کافی در صنعت مورد نظر است. ما با ارائه راهکارهای صنعتی در حوزه های مختلف توانسته ایم گامی نو در جهت خدمت به تولید ملی و حمایت از صنعتگران برداریم.

برنامه نویسی سیستم های اتوماسیون صنعتی

در هر صنعتي اتوماسيون سبب بهبود توليد مي گردد كه اين بهبود هم در كميت و ميزان توليد موثر است و هم در كيفيت محصولات.هدف از اتوماسيون اين است كه بخشي از وظايف انسان در صنعت به تجهيزات خودكار واگذار گردد.

تامین نرم افزار های حوزه ی اتوماسیون صنعتی

ما کیفیت و ارائه خدمات به مشتریان را رمز اصلی موفقیت و ماندگاری خود می دانیم و در انتخاب شرکای تجاری خود نهایت دقت را به خرج داده و این امر سبب گردیده است تا بتوانیم به عنوان یکی از تامین کنندگان نرم افزار های اتوماسیون صنعتی باشیم.

مهندسی معکوس و انجام خدمات تعمیرات دستگاه ها و بردهای صنعتی

خدمات ما را تجربه کنید، تا بدون دغدغه محصولی با کیفیت و به صرفه به دستتان برسد. بومی سازی و مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی تخصص ماست

مهندسین برنامه نویسی

تیم برنامه نویسی ما تیمی متشکل از طراحان و برنامه نویسان متعهد است که دورهم جمع شده ایم تا با همکاری یکدیگر بهترین خدمات را در حوزه های طراحی و برنامه نویسی وب سایت،اپلیکیشن های دسکتاپ و موبایل دراختیار شما عزیزان قرار دهیم.

متخصصان فناوری

نظر به جایگاه ویژه پژوهش و نوآوری در فعالیت‌های این شرکت، این مجموعه در طی این چند سال فعالیت خود با شناسایی، جذب و سازماندهی تیم‌های مختلفی از متخصصان فناوری اطلاعات کشور، موفق به طراحی و اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های فناورانه متعددی در سطح ملی گردیده است.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image